Scroll Down
Back to home

T-320 DELTA
SERİSİ

Tümermak “T” serisi ön yükleyiciler tarım ve hayvancılık alanlarında kullanılması ve alternatif ataşman seçenekleriyle taşıma, yükleme ve kaldırma işlerinin kolay ve pratik şekilde yapılabilmesi için tasarlanmış ve üretilmiştir.

T-320 SERİSİ
//T-320 Delta Serisi

T-320 DELTA SERİSİ

Tümermak “T” serisi ön yükleyiciler tarım ve hayvancılık alanlarında kullanılması ve alternatif ataşman seçenekleriyle taşıma, yükleme ve kaldırma işlerinin kolay ve pratik şekilde yapılabilmesi için tasarlanmış ve üretilmiştir.
01.

T-320 Delta Serisi

Tümermak “T” serisi ön yükleyiciler tarım ve hayvancılık alanlarında kullanılması ve alternatif ataşman seçenekleriyle taşıma, yükleme ve kaldırma işlerinin kolay ve pratik şekilde yapılabilmesi için tasarlanmış ve üretilmiştir

Genel Açıklama

Tümermak “T” serisi ön yükleyiciler tarım ve hayvancılık alanlarında kullanılması ve alternatif ataşman seçenekleriyle taşıma, yükleme ve kaldırma işlerinin kolay ve pratik şekilde yapılabilmesi için tasarlanmış ve üretilmiştir ŞASİ Ön dingil mesnedi, orta döküm gövde bağlantıları ve arka dingil bağlantı kulaklarında referans alınarak traktör bağlantı şasileri her marka ve model traktöre göre yükün dengeli dağılımı hesaplanarak özel olarak tasarlanmıştır. HIZLI ATAŞMAN DEĞİŞİM ADAPTÖRÜ Hızlı ataşman değişim adaptörü sayesinde ataşman değişimi zahmetsiz ve kısa zamanda yapılabilir. SOFT DRIVE (Yük Emici Aküler) Soft drive özelliğine sahip T serisi ön yükleyiciler, taşıma esnasında traktöre uygulanacak yükü süspanse eder ve traktörün zarar görmesini engeller. BURÇLAR Hareketli noktalardaki yataklama burçları dış çevreleri çelik, iç kısımları teflon kaplama olarak tasarlanmıştır. Bu sayede uzun yıllar kullanılsa bile ön yükleyiciyi deforme etmeden değiştirebilme olanağı sunar. TEK KOLLU JOYSTICK Tek kollu joystick ile ön yükleyicinin tüm hareketlerini tek kol üzerinden rahat ve sağlıklı şekilde yapılması sağlanmıştır. Ayrıca montajı kolay ve hidrolik tesisatın operatörden uzak olması büyük avantaj sağlamaktadır. PERNOLAR Pernolar çelik malzemeden üretilmiş, göbekten yağlama ile yataklama burçlarının rahat, kolay ve tam yağlama yapılması sağlanmıştır. Pernoların galvaniz kaplanması oksitleme olasılığını ortadan kaldırmıştır. GÖVDE YAPISI Gövde yapısının kapama saclar ile dizayn edilmesi sayesinde daha dayanıklı hale gelmiştir. HİDROLİK BAĞLANTI Ön yükleyicinin hidrolik montajı italyan Faster marka düz alın yüksek basınç kaplinleri ile yapılmıştır. Herhangi sızıntı ve kaçak hidrolik riski önlenmiştir.

İletişime Geçin...

Close